Usługi

Strona internetowa to nie wszystko! 

Twoja przygoda w sieci zaczyna się od pięknej strony internetowej. Ale to nie wszystko, strona musi być widoczna, a ty musisz w łatwy sposób pozyskiwać kontrahentów. My Ci w tym pomożemy. Zapoznaj się z naszymi usługami, zobacz co jeszcze możemy ci zaoferować. 

Strony Internetowe

Strony internetowe

Dzięki niepowtarzalnej stronie internetowej otwierasz się na ogrom możliwości Internetu. Dzięki niemu zainteresujesz klientów i zapewnisz swojej firmie szerszy odbiór.

Więcej

Sklepy internetowe

Tworzymy intuicyjne sklepy z panelem zarządzania. Będziesz w stanie sam dodawać i edytować produkty, tworzyć kategorie, zarządzać listą klientów czy oglądać raporty sprzedaży.

Więcej

Strony Internetowe
Marton Design Sklepy

Branding

Pozytywny odbiór graficzny twojej firmy i produktu pomoże Ci zwiększyć sprzedaż i zadbać o profesjonalny wygląd firmy w sieci.

Więcej

Social Media Marketing

Strona zrobiona? Czas zająć się social mediami, w końcu tam większość ludzi spędza swój wolny czas, a może tak zachęcić ich do wejścia w Twój firmowy profil?

Więcej

Strony Internetowe
Strony Internetowe

Lokalny Marketing

Google Moja Firma, tak, to właśnie tam musisz być wspaniale widoczny. Pomożemy Ci w tym – poprowadzimy twój profil. Zyskaj pozytywne opinie oraz zapewnij sobie dobrą widoczność w mapach Google.

Więcej

Copywriting

Od wielu lat współpracujemy z kilkoma copywriterami, którzy znają się naprawdę wielu branżach, doświadczenie zyskali pisząc do największych portali w Polsce, chętnie napiszą również na Twoją stronę internetową.

Więcej

Marton Design copywriting
Strony Internetowe

Doradztwo IT

Zakładasz biuro? Pomożemy Ci wybrać sprzęt, podpisać umowę z operatorem Internetu, skonfigurujemy laptopy, dodamy je do lokalnej sieci, podłączymy drukarkę i zabezpieczymy sieć backupem. 

Więcej