DORADCA DRZEWIECKI

Pan Krzysztof zajmuje się optymalizacją energetyczną w firmach.

Więcej

ACM AKUPUNKTURA

Pani Joanna jestem lekarzem, akupunkturzystą i coachem. Stosuje terapię za pomocą akupunktury,

Więcej

ZAUK

jest hurtownią ryżu i przypraw, która powstała w Polsce w 2017 roku. Jest to firma rodzinna, wspólnie pracują nad utrzymaniem doskonałości smaku i jakości wszystkich produktów.

Więcej

SESMIL

działa na rynku od 1963 r. Specjalizują się w produkcji obudów do: elektroniki przemysłowej, urządzeń codziennego użytku oraz innych elementów metalowych pomagających chronić delikatną elektronikę.

Więcej

API SMART

Firma API Smart, założona w 2013 roku, to zgrany zespół zarówno doświadczonych, jak i młodych zdolnych osób, ukierunkowany na cel i osiągnięcie sukcesu.

Więcej

HYDRAULIK 24NA7

Pan Dawid od wielu lat zajmuje się instalacjami hydraulicznymi.

Więcej

BEST SOLUTION

Best Solution specjalizuje się w projektowaniu oraz budowaniu: instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i stacji ładowania pojazdów elektrycznych dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz dla właścicieli gospodarstw rolnych.

Więcej

Karuzela zmysłów

Karuzela zmysłów to nowoczesne centrum terapii i rozwoju, które powstało z myślą o wszechstronnym wspieraniu dzieci z trudnościami rozwojowymi oraz ich rodzin.

Więcej

SPARROWEB

zajmuje się tworzeniem, utrzymaniem, optymalizacją starych oraz nowych systemów. Firma opiera się o najlepszych specjalistów posiadających umiejętności twarde jak i miękkie.

Więcej

Marpoint

odpowiada za sprzedaż oraz dystrybucję produktów w sektorze żywności, win, wyrobów spirytusowych oraz napojów. Posiada również usługę wynajmu aut.

Więcej

MOJA PANI DOKTOR

W swojej pracy Pani Mariola stawia przede wszystkim na naturalne efekty zabiegów i bezpieczeństwo Pacjenta.

Więcej

CEMTON DEVELOPMENT

Firma budowlana działająca na rynku od 1989 roku. Na przestrzeni lat z lokalnej wytwórni materiałów budowlanych rozwinęła się w dużą firmę.

Więcej

IDEA+

Jest kompasem pozwalającym odkryć wewnętrzny kierunek, dzięki budowaniu Marki Osobistej, współdziałaniu z Trenerami Rozwoju Osobistego oraz nowemu spojrzeniu na rynek biznesu, pracy i inwestycji.

Więcej

ZROBIMY TO

Firma, która uwielbia zadania specjalne. Pomaga firmom oraz osobom prywatnym w realizacji projektów każdego typu. Działa efektywnie pod presją czasu. Ratuje z opresji.

Więcej