Opinie

dowiedz się, co o nas mówią

Profesjonalna obsługa, szybka realizacja i konkurencyjna cena! Strona www została świetnie przygotowana pod kątem graficznym, z idealnym systemem do samodzielnej obsługi przez klienta. Na uznanie zasługuje również terminowość firmy Marton Design oraz bieżący kontakt z klientem. Reasumując – 5/5! Serdecznie polecam!

Marek Kulig

Usługi na najwyższym poziomie. Ceny bardzo przystępne i widać ,że Pan z pasją, bo pomaga osobom, które na temacie się nie znają :). Serdecznie polecam!

Przemysław Ambroziak

RU 58841 Natural

Fachowa obsługa klienta. Zleciłem firmie zrobienie strony internetowej klubu sportowego, Pan Michał spełnił w 100% moje oczekiwania. Dziękuję.

Oskar Murawski

Victoria Zerzeń

Godna podziwu cierpliwość w realizowaniu wizji klienta. Polecam usługi pana Michała.

Jarek Wysza-Wyszynski

Szybko, tanio, sprawnie. Dobry kontakt z firmą. Napewno zlecę im zbudowanie kolejnej strony WWW. Gorąco polecam 🙂

Lelon Lelek

Zdecydowanie polecam Firmę Marton Design.Strona została wykonana w sposób profesjonalny,a ceny są bardzo konkurencyjne przy dostarczaniu usług o najwyższym poziomie. W dalszym ciągu utrzymuję kontakt z firmą. 5/5

Marek Szpakowski

Trudno coś napisać. Ocena przekracza 5*. W dzisiejszych czasach korporacji i wykonywania czynności od-do cywilizacja upada. Mamy jednak zawsze nadzieję na spotkanie kogoś wyjątkowego. Tak stało się tym razem. Polecam naszą stronę zrobiona w całości przez MartonDesign. To nie tylko kreatywność ale też pomysł i chęć pomocy. Niesamowity zespół! Po czymś takim- myślisz o tym nie jak o zleceniu, czy realizacji. Chcesz czerpać energię, rozmawiać i rozwijać własną firmę z Martondesign.

Gorąco polecam
Piotr Raczyński
Prezes Zarządu Remotevision.pl

Piotr Raczyński

Polecam korzystanie z usług firmy Marton Design – znajdziesz tu fachową obsługę i poradę, zlecenie będzie wykonane szybko, nie będziesz miał problemu z kontaktem ze zleceniobiorcą, a za wszystko zapłacisz konkurencyjną cenę.

Emilia Koziarska

Firmę gorąco polecam. Indywidualne podejście, nie miałam problemu z kontaktem terminowością:) Dużym plusem jest też cena

Eliza Tworek

Dziękuję firmie Marton Design za profesjonalizm, solidność i terminowość wykonania zlecenia. Będę chętnie korzystał z usług tej firmy przy następnych stronach www. i polecał Pana Michała jako specjalistę
Jacek Paczóski

Witam jestem bardzo zadowolony z usług Marton Design, sklep działa rewelacyjnie, pełen profesjonalizm i świetny kontakt

Polecam

Aleksander Głowacki

Serdecznie polecam. Rzetelne i szybkie wykonanie strony www w dobrej cenie. Profesjonalna firma!

Karolina Poźniak

Pełen profesjonalizm, fachowość i dotrzymywanie terminu. Polecam z czystym sumieniem!

Epaka ZielonaGóra

Dobry wykonawca, oryginalny i przyjemny projekt – dobra robota

Arkadiusz Wolański

Polecam!!!! Wszystko w terminie, za uczciwe pieniądze 😉

Mariusz Skrzypczyński

Wszystkie opinie na Google Reviews

Chce Zobaczyć

Nie jesteś zdecydowany?
Przejrzyj opinie naszych klientów

5,0 83 reviews

  • Avatar Halszka Kozakiewicz ★★★★★ 6 miesięcy temu
    Pan Michał jest profesjonalistą w każdym calu. Pomocny, zawsze udzieli fachowej porady. Usługi wykonane na najwyższym poziomie. Super kontakt! Bardzo polecam.
  • Avatar Firma MARGOT ★★★★★ rok temu
    Bardzo dobra współpraca podczas tworzenia strony internetowej naszej firmy.Profesjonalne podejście podczas całego procesu jak i po. Polecam wszystkim którzy chcą mieć dobrą wizytówkę w internecie !
  • Avatar kornel kornel krasny ★★★★★ rok temu
    Współpracuję z Tą firmą od dwóch lat. Nie miałem awarii, ale miałem konieczność edytowania strony oraz jej aktualizacji. Kontakt był sprawny, reakcja szybka. Można bezpiecznie i za rozsądne pieniądze powierzyć … More zadanie. Polecam szczególnie dla osobom, które wolą z braku czasu lub umiejętności te problemy zlecić innej osobie.

Zobacz opinie w Google

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już teraz.
Bezpłatna wycena w ciągu 15 minut.

Jeśli masz ochotę, zapraszamy Cię do naszego biura lub na spotkanie przy kawie.
Wolisz kontakt telefoniczny? Czekamy.